Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
Novinky
05.11.2018
Novinka
Do ponuky pridané drevené stavebnice od výrobcu UGEARS. Jedná sa o prepracované mechanické modely často podľa reálnych predlôh, ktoré sa po zostavení ... čítať celé
Zobraziť všetky novinky
 

 
 

 

  1. Úvod
  2. DREVENÉ 3D PUZZLE
  3. BUDOVY
  4. PRÍRODNÉ 3D PUZZLE
  5. Woodcraft Drevené 3D puzzle stanica

Woodcraft Drevené 3D puzzle stanica

Woodcraft Drevené 3D puzzle Stanica Drevené hračky - Drevené 3D Puzzle - budovyWoodcraft construction kit - drevené skladačky Táto séria drevených hra... celý popis
Dostupnosť
do 5 dní odosielame
Nie sme platcovia DPH
11,90 EUR
ks
Číslo produktu:P140
výrobca:Woodcraft
odporúčaný vek:od 8 rokov
Rozmery:43x32x18 cm
Kompletné špecifikácie

Woodcraft Drevené 3D puzzle Stanica

Drevené hračky - Drevené 3D Puzzle - budovy
Woodcraft construction kit - drevené skladačky

Táto séria drevených hračiek 3D puzzlí je určená predovšetkým pre pánov, chlapcov a ich oteckov, ktorí sa radi so svojimi deťmi vracajú späť do detstva. Ide skôr o jednoduchšie až stredne ťažké 3D puzzle dopravných prostriedkov a rôznych strojov, od historických áut, moderných športových áut cez bojovú techniku, stavebné stroje až po lokomotívy - to všetko z krásneho dreva, či už prírodného alebo farebného. U väčšiny zostavených modelov možno otáčať kolesami skôr symbolicky - len pre dokreslenie pohybu, nesnažia sa predviesť vierohodnú jazdu. To však deťom nebráni, predstaviť si za drevenou hračkou dokonalý detský svet.
Tieto drevené hračky sú medzi deťmi, ale aj dospelými, veľmi obľúbené. Nie sú určené len na vystavenie na polici, keďže sú ich diely šikovne spojené, môžu byť použité ako rovnocenné drevené hračky na každodenné hranie sa. Drevené 3D puzzle - drevené skladačky sú vyrobené z 3 mm alebo 5 mm hrubej kvalitnej preglejky, sú dodávané v nezloženom tvare, balené vo fólii. Jednotlivé diely z drevenej preglejky jednoducho vytlačte a podľa priloženého návodu skladajte krásne plnohodnotné drevené hračky. Deťom sa tak rozvíja ich myslenie, jemná motorika a predstavivosť. Drevené 3D Puzzle nemusíte lepiť lepidlom, neskôr ich je možné kedykoľvek rozložiť a znova zložiť. Odporúčame si ponechať návod na zostavenie hračky. Prírodné drevené 3D puzzle si môžu deti aj samy vyfarbiť podľa svojej fantázie. Farebné drevené 3D puzzle sú opatrené kvalitnou potlačou. Tieto drevené hračky - drevené 3D puzzle sú určené deťom od 3 rokov a spĺňajú všetky normy EÚ.

Postup skladania drevené 3D Puzzle:
1.Nájdite páry čísel na nákresoch.
2.Jednotlivé časti vytláčajte v priebehu skladania.
V prípade nutnosti, hrany vyhlaďte brúsnym papierom.
3.Zložte časti označené rovnakým číslom.
Pre správne umiestnenie použite ilustráciu na obale.
4.K trvalejšiemu pevnému spojeniu použite lepidlo na drevo (nie je súčasťou výrobku).
Drevené 3D puzzle môžete vyfarbiť (farba nie je súčasťou výrobku).

Upozornenie:
Drevená hračka drevené - 3D puzzle nie je vhodná pre deti do 3 rokov, pretože obsahuje malé časti - hrozí nebezpečenstvo udusenia. Baliaci materiál nie je hračka.

Facebook
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk