- Úvod
- Drevené hračky
- Motorické hračky
- Ostatné motorické hračky
- Vilac Zeleninová úroda so strašiakom
Vilac Zeleninová úroda so strašiakom
- Kompletné špecifikácie
- Komentáre 0
Vilac Zeleninová úroda so strašiakomDo 5 pracovných dní odosielame24,50 EUR/ ks19,92 EUR bez DPH
Vilac Zeleninová úroda so strašiakom
Dokážete zožať všetku mrkvu zo zeleninového záhonu tak, aby na konci ostala len jedna? Originálna drevená hra solitaire (hra pre 1 hráča) s figúrkami v tvare malej mrkvy pre potešenie labužníkov.
Obsahuje 33 drevených mrkiev vyrobené z dreva a plste
Hračky Vilac majú značku francúzskej agentúry ADEME, to znamená, že tieto drevené hračky sú vyrábané ekologicky. Šetrí životné prostredie, neznečisťujú pôdu, vodu a vzduch, neplytvajú energiami.

Už viac ako 100 rokov plní spoločnosť VILAC deťom sny. Francúzska značka VILAC ako vlajková loď francúzskeho priemyslu na výrobu drevených hračiek sídli hlboko v srdci pohorí Jura, obklopená horami, jazerami a lesmi. VILAC vyrába od roku 1911 drevené hračky ruka v ruke s tradičnou výrobou, modernými trendmi, prispôsobivou ekonómiou a dôrazom na ekológiu. Hračky sú vyrábané z dreva pochádzajúceho z udržateľne obhospodarovaných lesov, rešpektujúcich biodiverzitu a s veľkým dôrazom na technológie šetrné k životnému prostrediu. Pre dodávku dreva uprednostňuje VILAC krátke trasy. Používa miestne dreviny a dbá na to, aby bol za každý vyrúbaný strom vysadený nový. Pretože dnes už nemôžeme ignorovať výzvy ekologických problémov, VILAC sa zaviazal k obrane našej planéty. Rieka sa predsa skladá z mnohých malých kvapiek. Preto VILAC pokračuje vo svojich aktivitách šetrných k životnému prostrediu.


